Ubezpieczenia turystyczne

 

Podróże wiążą się często z dużymi wydatkami i w ramach poszukiwania oszczędności albo wcale nie kupuje się polisy, albo korzysta z podstawowej, która jest w pakiecie razem z wycieczką oferowaną przez biuro podróży.

Nikt nie myśli o tym, że podczas wakacyjnej sielanki może wydarzyć się coś złego. I słusznie. Ale tego czy akurat zwiedzając Akropol nie dostaniesz udaru albo nie połamiesz się podczas nauki jazdy na desce, albo sam nie spowodujesz nieumyślnie komuś szkody, nie możesz być pewny.
Ubezpieczenia turystyczne powstały po to, by chronić podróżnych, zapewniając wsparcie w trakcie kryzysowych sytuacji. Musisz wiedzieć, że koszty leczenia za granicą, transportu medycznego, poszukiwań w górach, sięgają od kilkunastu do nawet kilkuset tysięcy złotych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno polisy „podstawowe” czyli zabezpieczające koszty leczenia za granicą, koszty ratownictwa (warto pamiętać, że nie we wszystkich krajach jak u nas, koszty akcji ratowniczej pokrywane są z budżetu Państwa – w zdecydowanej większości krajów koszty akcji ratowniczej pokrywa się z własnej kieszeni! Ale przy naszej pomocy wybierzecie Państwo również polisę kiedy udajecie się za granicę do pracy, czy zamierzacie uprawiać różnego rodzaju sporty (wodne, powietrzne, górskie). Nasi doradcy chętnie opowiedzą więcej o tej ofercie!

 
 

Wyślij zapytanie o kontakt